Apartmán v Las Colinas MAJANI2

€ 295 000 / Cena od
SKU: MAJANI2
Typ majetku: Byty / byt
Plocha (M 2)
111
Koupelny
2
Ložnice
2

vybavení

  • Instalovaná klimatizace
  • Balkón
  • V blízkosti pláže
  • Komunitní zahrada
  • Plavecký bazén Společenství

Popis

V Campoamoru, jižně od Alicante, leží golfový a společenský klub Las Colinas. Údolí o rozloze 330 hektarů mezi kopci poblíž moře, kterým prochází mistrovské golfové hřiště. Ideální místo k útěku a vychutnání 200,000 XNUMX metrů čtverečních krásné krajiny a malebných procházek domorodou flórou a pomerančovými a citronovými háji.

Golfové hřiště se rozprostírá přes údolí mezi kopci, přizpůsobuje se neobvyklé zemi a přirozeně zapadá do krajiny. Šířka jeho plavebních drah, design jeho rozsáhlých zvlněných greenů a četné odpaliště na každé jamce mu dodávají velkou univerzálnost a jsou vhodné pro profesionální soutěže, přičemž každému hráči nabízejí příjemnou, zábavnou a cenově dostupnou hru.

Kromě jeho mistrovského hřiště s 71 jamkami na par 18 je kolem Club House celá řada vybavení, včetně golfové akademie, driving range přírodního trávníku, jamkoviště a přibližovací plochy. Užijte si jedno z nejlepších 100 golfových hřišť v Evropě.

Golfové a country klubové hřiště Las Colinas má jediný cíl: nabídnout ty nejlepší služby a vybavení, aby si každý zákazník užíval jedinečný zážitek.

Kontakt

    BelgiumDutchEnglishGermanPolishSwedish