Postavte si svůj vysněný dům na pobřeží Costa Blanca sami

Chcete si ve Španělsku postavit vlastní dům? Možná už víte, jak by to mělo vypadat ... Nebo po dlouhém hledání domu ve Španělsku, který vám vyhovuje, dospějte k závěru, že musíte udělat příliš mnoho ústupků a nemůžete najít ten správný dům. Pak je nejlepší alternativou postavit dům snů ve Španělsku.

IPM Spain umožňuje to!

IPM Spain může vám poradit a vést vás při hledání správného pozemku až po úplnou realizaci vašeho vysněného domu. Stavba vily ve Španělsku by pro vás měla být příjemným zážitkem a nezažijte spoustu stresu. IPM Spain dělá vše proto, aby zajistil, že tomu tak skutečně je, a v případě potřeby vás odbremení. Nakonec byste po obdržení klíče měli být schopni optimálně si užít svůj vysněný domov a ohlédnout se za obdobím výstavby, které proběhlo bez přílišných nárazů.

Jak postupujeme

IPM Spain činí stavbu vašeho domu na pobřeží Costa Blanca snadnou a příjemnou.

Díky našim dlouholetým zkušenostem a znalostem vás provedeme:

  • Zmapování všech vašich přání
  • Hledání správného místa
  • Tvorba designu společně s našimi architekty
  • Vyžadování správných povolení a správa
  • Pomoc při výběru materiálů
  • Stanovení nejlepších cen
  • Společně realizujete svůj vysněný domov
  • Asistence během a po celé realizaci stavby

Provedeme vás od A do Z během celého procesu. Protože pracujeme výhradně s profesionály, kteří si v minulosti více než zasloužili ostruhy, dosahujeme společně vždy toho nejlepšího výsledku. Protože pozorně nasloucháme našim zákazníkům, dokážeme z našich lidí vytěžit to nejlepší. To platí jak pro naše architekty, tak pro naše stavitele. Spolu s naším týmem vás můžeme finančně a legálně vést a radit. Naše vedení jde ještě dále. Můžeme také čerpat z různých externích zdrojů a poradců, kteří vám mohou poradit s návrhem vily, stavbou zahrady nebo správou vily během vaší nepřítomnosti. Stručně řečeno: V případě potřeby vás osobně provedeme. Pro vás žádné potíže a starosti. Samozřejmě poskytujeme vše s nejvyšší kvalitou a nejlepšími zárukami.

Neváhejte nás kontaktovat na úvodní schůzku.

Volejte nebo pošlete e-mail na adresu info@ipmspain.com

BelgiumDutchEnglishGermanPolishSwedish