ITINERÁŘ PRO VÁŠ VÝLET JE TAKTO:

V den příjezdu vyzvednete na letišti (Alicante nebo Murcia) a přenesete se do ubytování.

1. a 2. den:

První den navštívíte naši kancelář, kde budete mít příležitost setkat se s naším týmem odborníků na nemovitosti, kteří před začátkem prohlídky zkontrolují váš výběr nemovitostí. Během celodenní prohlídky vám ukážeme skutečné nemovitosti a po cestě vám poskytneme také obecné informace o zajímavých místech, restauracích, plážích.

Oběd se obvykle podává v tradiční restauraci a odpoledne bude pokračováním prohlídky a následným volným časem pro odpočinek.

Den 3:

Poslední den je obvykle dnem diskuse, závěrečných návštěv nemovitostí a kde budete informováni o všech právních, daňových a titulních záležitostech. Budete mít také příležitost vznést jakékoli dotazy nebo obavy, které byste mohli mít.

Obvykle po této 3denní prohlídce mají naši zákazníci dostatečné znalosti, aby mohli rozhodnout, zda je pro ně Costa Blanca tím správným místem.

V den odletu budete převezeni na letiště.

Co obsahuje:

Inspekční cesta je nabízena našim váženým klientům za cenu pouhých 250 EUR na osobu nebo 350 EUR za pár.

To se vztahuje na letištní transfery a ubytování na 2 noci, stejně jako veškeré jídlo po dobu prohlídky prohlídky nemovitosti.

Vítáme naše klienty, aby nás navštívili a využili více než 20 let zkušeností a znalostí o středomořském trhu nemovitostí.

Budeme se snažit pomoci všem našim klientům najít jejich vysněnou nemovitost zde ve Španělsku.

Světová zdravotnická organizace:

Světová zdravotnická organizace tvrdí, že Španělsko má „téměř dokonalé prostředí, jaké je možné získat“.

Projekt Costa Blanca je jedno z nejzdravějších podnebí, ve kterém se žije. Je chráněno před drsným větrem v zimě, což je dobré pro udržení nachlazení, a má jedinečné mikroklima, které je považováno za jedno z nejzdravějších na světě.

Průměrné teploty jsou v prosinci a lednu 15 ° C, v srpnu stoupají na průměrných 30 ° C, takže nemovitosti na pobřeží Costa Blanca nebudou mít vysoké účty za topení.

Má také více zaznamenaných hodin slunečního světla než jakékoli jiné místo ve Španělsku, což je skvělé pro hladinu vitaminu D a pro vaši veselí! Průměrná délka života je 81,4 roku a 70,9 je průměrný počet let zdravého života.

Máte dotazy a chtěli byste vědět více o inspekční cestě?
Odeslat e-mail na adresu: info@ipmspain.com

Měli byste se rozhodnout koupit dům během inspekční cesty nebo po ní?
V takovém případě vám vrátíme náklady na pobyt, který jsme vám poskytli,
úplně zpět od 3 dnů, 2 nocí.

BelgiumDutchEnglishGermanPolishSwedish