Sdružení CEPI & GIPE

CEPI byla založena v Bruselu v roce 1990 jako mezinárodní nezisková organizace. Jejími členy jsou národní sdružení se sídlem v Evropě zastupující realitní kanceláře a správce nemovitostí. Posláním sdružení je podporovat evropské a přeshraniční transakce s nemovitostmi rozvíjením práce a činností realitních profesionálů se zájmy spotřebitele.

Inspekční výlet Costa Blanca

Inspekční cesta je nabízena našim váženým klientům za cenu pouhých 250 EUR na osobu nebo 350 EUR za pár.

To se vztahuje na letištní transfery a ubytování na 2 noci, stejně jako veškeré jídlo po dobu prohlídky prohlídky nemovitosti.

Prodejte s námi dům

Prodej vašeho domu, zvláště pokud jste to nikdy předtím neudělali, může být překvapivě časově i emocionálně náročný. Cizinci přijdou do vašeho domova a podívají se na všechno. Budou kritizovat místo, které se pro vás pravděpodobně stalo více než jen čtyřmi stěnami a střechou, a aby toho nebylo málo, nabídnou vám méně peněz, než si myslíte, že váš domov stojí za to.

Pohodlí a právní poradenství a poprodejní služby

Doporučujeme vám využít specializovaného poradce nebo právníka, který vám pomůže s dokončením nákupu vaší nové nemovitosti. Můžeme vám představit několik možností, které vám poskytnou záruku a ušetří vám drahé vysoké účty.

Zkušenosti a životní styl

Za posledních 20 let máme přes 4000 XNUMX spokojených zákazníků. Byli jsme prostředníci, vyvíjeli se a budovali se na několika místech na pobřeží Costa Blanca. Od novostavby až po restylizaci tradičních starých venkovských domů. Máme znalosti a dokážeme vás dokonale vést, abyste si mohli splnit svůj sen.

Ušetřete peníze a zlatá víza pro země mimo EU

Znají nás jako realitní kanceláře s nejlepšími nabídkami. Opravdu milujeme vaše osobní možnosti a snažíme se maximalizovat produkt v rozpočtu, který vám vyhovuje. Potřebujete hypotéku? Naši finanční odborníci vám mohou pomoci získat hypotéku, někdy až 70%. Proto doporučujeme, abyste měli alespoň 30% prostředků. Spolupracujeme s mnoha bankami ve Španělsku.

BelgiumDutchEnglishGermanPolishSwedish