Bez komentáře

Sdružení CEPI & GIPE

CEPI byla založena v Bruselu v roce 1990 jako mezinárodní nezisková organizace. Jeho členy jsou národní sdružení se sídlem v Evropě zastupující realitní kanceláře a správce nemovitostí. Posláním sdružení je podporovat evropské a přeshraniční transakce s nemovitostmi rozvíjením práce a činností realitních profesionálů sna paměti spotřebitele.

Cílem sdružení je zvyšovat standardy v realitních profesích a podporovat, aby realitní makléřství a správu nemovitostí prováděli kvalifikovaní odborníci s vysokými etickými standardy. Vzhledem k tomu, že Evropská unie a její pravidla a předpisy mají i nadále další dopad na trh nemovitostí a na činnosti realitních profesionálů, CEPI si rovněž klade za cíl využít své společné síly k tomu, aby upozornila tvůrce politik na názory realitních odborníků EU a řešit a hledat řešení jejich praktických problémů při řešení provádění politiky a právních předpisů EU. Proto její práce klade důraz na evropskou politiku, lobování a aktivní přítomnost v Bruselu.

CEPI má také omezený počet partnerství s dalšími evropskými a mezinárodními asociacemi za účelem výměny informací, názorů, zkušeností a odborných znalostí. V některých případech mohou tato partnerství vést ke společným projektům.

Kromě toho CEPI sdružuje tváře zastupující profesionály ve službách prioritních cílových skupin. To umožňuje zapojení různých aktérů v síti a představuje přidanou hodnotu, kterou účastníci naleznou v CEPI pro svou každodenní práci. Tato úzká spolupráce je stále důležitější v reakci na výzvy a příležitosti, které přináší globalizace, nové technologie a měnící se požadavky kladené na realitní profesionály. Na tomto pozadí hlubokých změn se požaduje, aby CEPI nabídla realitním profesionálům jistou budoucnost a usilovala o hlubší a lépe informovaný pohled na evropský realitní trh ve všech jeho mnoha různých aspektech.

Projekt Profesionální sdružení správců nemovitostí v budovách propagace (GIPE) je sdružení nejkvalifikovanějších odborníků v oblasti nemovitostí s kancelářemi po celé zemi Španělska. Členové GIPE nabízejí technické a obchodní poradenství při prodeji a nákupu nemovitostí.

BelgiumDutchEnglishGermanPolishSwedish